Sürgülü Cam Kapı

Günümüz modern ev dekorasyonunda kapılar oldukça önem kazanmaktadır. Cam kapılar bu değişim paralel olarak kendini yenilemekte ve çeşitlendirmektedir. Sürgülü cam kapılar en çok dükkan ve mağazalarda tercih edilmekle birlikte evlerde bir odayı veya ofisi bölmek, ikiye ayırmak istenildiğinde, bir iç mekan bahçesi oluşturmak istenildiğinde sürgülü kapılar en uygun çözümdür. Sürgülü kapıların kasası amaca uygun olarak pvc pencereli olabileceği gibi ahşap pencereli de olabilir. Günümüzde az tercih edilse de alüminyum çerçeveli bir sürgülü kapı da bulabilirsiniz.

Asıl olan sürgülü kapının camlarıdır. Çünkü bu alanda o kadar seçenek var ki tercihlerinizde zorlanabilirsiniz. Buzlu cam, renkli cam olabileceği gibi, sürgülü cam kapının üzerine farklı yöntemlerle işleme ve resimler de yaptırmak mümkün. Bazı müşterilerimiz cam kullanmak yerine fiberglas, plastik sürgülü kapılar sipariş verdikleri olmuştur. Bunun nedeni ekonomik olmaktan ziyade bir ihtiyaçtan kaynakladığı görülmüştür. Sürgülü kapılar özellikle dar mekanlar için idealdir. Açılır kapanır kapılara göre yer tasarrufu sağlar.

Sürgülü kapılarda çok fazla alternatif var olmasının yanında kim yaptıracağınız da önemlidir. Sürgülü kapıyı yaptıracağınıza karar verdiğinizde yılların deneyimli cam kapı ustasına ihtiyacınız olacaktır. Kapıyı yaptıracağınız işin uzmanı ustalarımız evinize gelip, kapının yapılacağı yerin ölçülerini alarak siz en uygun kapı modelini sunacaktır.

Sürgülü cam kapı ihtiyaçlarınızda ve arızalarında teknik ekibimiz sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır. İstanbul'un her semtine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Cam kapı servisi ustaları sizden telefon beklemektedir.

Sürgülü cam kapılar kullanım kolaylığı ve mimari şık görünümüyle en çok kullanılan ve tercih edilen cam kapı sistemidir. Sürgülü cam kapılar mutfak, banyo, salon veya diğer odalarda veya dar koridorlarda kapı açılıp kapanırken yer kaplamaması tercih edilme sebeplerinden biridir. Sürgülü cam kapı mekanizmaları sessiz çalışır ve darbeye olan dayanıklılığıyla göze çarpar. Sürgülü cam kapılar 10 mm veya 8 mm olarak tercih edilmektedir. Ayrıca sürgülü cam kapılarda istediğiniz logo veya kumlama deseni sizin isteğinize göre uygulanmaktadır. Sürgülü cam kapılarda siyah, mat, kumlu, saten, satina veya füme olarak montajı yapılabilmektedir.

Sürgülü cam kapı internette google, yandex, bing gibi arama motorlarında en çok aranan kelimeler arasındadır. Sürgülü cam kapıları google üzerinden bu kelimelerde her zaman bizi üst sıralarda görürsünüz çünkü yıllarımızı verdiğimiz cam kapı işinde uzmanlığımız her zaman tercih edilme sebebidir.

Sürgülü cam kapı, sürgülü cam kapı fiyatları, sürgülü cam kapı modelleri, sürgülü cam kapı modelleri ve fiyatları, cam sürgülü kapı, cam sürgülü kapı fiyatları, sürgülü cam kapı örnekleri, sürgülü cam kapı aksesuarları, sürgülü cam kapı servisi, raylı cam kapı modelleri.

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63