Cam Kapı Fitili Tamiri

AVM ve işhanlarındaki satış yerleri işlevsellik ve görselliği nedeniyle tek tercihleri dekoratif cam kapılardır. Cam Kapıların sert bir şekilde kapanması sonucu genellikler cam kapı motoru, cam kapı kilidi ve cam kapı menteşesinde arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların ileri boyutlarda ciddi sonuçlar oluşturmaması için cam kapı fitilinin değişmesi gerekmektedir.

Cam kapı ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarımı, mukavemeti ile tercih edilmektedir. Isı yalıtımı ve geçirgenliği ortadan kaldırmak için cam fitili kullanılmaktadır. Cam Kapı Fitil Servisi

Cam Kapı Fitilleri Değişimi İçin 7Gün / 24Saat ulaşabilirsiniz.

Günümüzde ofis ve işyerleri alüminyum kapıdan cam kapıya doğru hızlı bir değişime geçmektedirler. Cam kapı, dekoratif görünümü, renk ve desen seçenekleri ile dükkanların artık vazgeçilmezi haline gelmiştir. Son derece estetik görüntüye sahip cam kapı modelleri mağazaların kapıları olarak kullanılmaktadır. Cam kapı modelleri güncel fiyatları öğrenmek için lütfen arayın.

Fitil Cam kapı için yalıtım desteği veren bir malzemedir iç mekanlarda tercih edilmemektedir. Fakat dışarıya cephe kapılarda kışın soğuğu kesmesi amacı ile muhakkak takılmalıdır, ayrıca tek yöne açılmasını istediğiniz kapılarda da (örnegin sadece içeriye) fitil takılınca dışarıya açılmasını engeller.

Cam Kapı Servisi, her model cam kapı fitil değişimini garantili olarak tamir etmektedir. İstanbul ve Kocaeli'nde geniş servis ağına sahip tek firmayız. Acil Usta çağırmak için 0542 841 41 63 telefon hattını arayabilirsiniz

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63