Cam Kapı Tamirini Nasıl Yapıyoruz

Modern görünümü nedeniyle alüminyum çerçeveli cam kapıların yerini cam kapılar almış bulunmaktadır. Cam kapı, özellikle işyerlerinin tercih ettiği bir kapı türüdür. Pastahane, Kafeterya, kuaför gibi düz girişli veya bahçe-balkon girişli işyerlerinde oldukça yaygın olduğu gibi bazı evlerin mutfak ve salon girişlerinde de görülmektedir.

Binanın yapısına göre dizayn edilen bu kapılar, oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Ayrıca işyerinin dışarıdan görünmesinde ve aydınlığa sebep olması nedeniyle cam kapı tercihi öncelik haline gelmiştir.

Cam kapıların hassas ürünler olduğunu unutmamak gerekiyor. Cam ile yapılmış kapıların hassas düzenekler olduğunu da belirtmek gerekiyor. Her ne kadar sağlam bir cam kullanılmış olursa olsun, açma-kapama hızına göre bazı hasarların oluşması normaldir. Bu yüzden cam kapılarda oldukça gelişmiş bir sistem bulunmaktadır. Arıza durumlarında ise dikkatli davranmak ve sistem parçalarını iyi bir şekilde tamir etmek gerekir.

Cam kapı ustası, zamanla oluşan arızalarda öncelikle arızanın oluşma sebebine bakarak sorununuzu giderirken, bu tür bir arızanın bir daha meydana gelmemesi için de tedbirler alır. Kapının açılıp kapanmasında kullanılan mekanızmaların orijinal ürünlerden olmasına özen gösterir. Montaj esnasında dikkatlerden kaçan hataları çözerek kapının uzun süre kullanılması için çaba sarfeder.

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63