Ataşehir Cam Kapı Tamir Servisi

Ataşehir ilçemizdeki mağaza ve ofislerin ana kapısı olarak cam kapılar kullanılması yaygınlaşmaktadır. Çünkü, cam kapılar işyerlerine ayrı bir hava katmaktadır. Bazı evlerde ev sahibinin ekonomik büyüklüğü ile orantılı olarak genişlik ve ferahlık hissetmek için cam kapı tercih edilmektedir. Ataşehir cam kapı servisi güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek markaların ürettiği cam kapıların tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir. Firmamız Ataşehir'de tüm semtlere, uzman mobil ekiple günün büyük bir bölümünde cam kapı servisi vermektedir.

Firmamız pencere ve kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir. Ataşehir Cam Kapı Tamir Servisi

Yüksek kalite standartlarına sahip, kaliteli işçilik ile ekonomik fiyatlarla hizmet veren, deneyimli personelleri ile yılların güvenini birleştiren Ataşehir Cam Kapı sistemleri teknik servisi ile müşterilerine her daim 7/24 destek sağlamaktadır. Ataşehir Cam Kapı İmalatı olarak biz, tüm cam kapı sistemlerinin tamiri, servisi, tadilat, yedek parça ve imalatını yapmaktayız. Ataşehir Mağaza Cam Kapı Tamiri her zaman her sorununuzda yanınızdayız. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Cam Kapılar kendi kendine kapatıcı özelliği olmasıyla işyerlerinde tercih edilen kapılardandır. Evlerde ise yaşama alanlarda maksimum ışık sevenler için üretilmiş alternatif ve ideal bir çözümdür. Cam kapılar kendi kendine kapanabilir olması sayesinde gereksiz yere kapının açık kalmasının önüne geçerek ısı kaybını önler, bu yönüyle de yazın klima kışın ise ısıtıcının israf edilmesini engeller.

Cam kapılar da genellikle dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz, rüzgar ve ses almasını engeller.

Ataşehir Cam Kapı Servisi

Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Ataşehir'de Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz. Cam Kapı Tamr Servisi siz değerli müşterilerine uzun ömürlü, dayanıklı ve yüzey işlemesi kaliteli cam kapıların tamir bakım servis hizmeti vermektedir.

Ataşehir Cam Kapı Tamiri, İstanbul'da Cam Kapı tamiri, servisi ve imalatı yapmaktadır. Ataşehir Cam Kapı Servisi, Ataşehir Cam Kapı Bakımı, Ataşehir Otomatik Cam Kapı Tamiri, Ataşehir Fotoselli Cam Kapı Tamiri, Ataşehir Radarlı Cam Kapı Tamiri, Ataşehir Yana Kayar Cam Kapı Tamiri, Ataşehir Çift Açılır Cam Kapı Tamiri

Firmamız cam kapı tamirinde yaptığı uygulamalar

 • Cam Kapı Pompa Tamiri
 • Cam Kapı hidrolik değişimi
 • Cam Kapı Fitili Tamiri
 • Cam Kapı Motoru Tamiri
 • Cam Kapı Kilidi Tamiri
 •  
 • Cam Kapı Kolu Tamiri
 •  
 • Cam Kapı Menteşe Tamiri

  Ataşehir Cam Kapı Servis Ağı

  İstanbul bütün ilçelerine, semtlerine servis hizmeti sunan firmamız cam kapı tamir, servisi, bakım ve onarımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız,cam kapı, cam balkon, seksiyonel kapı, otomatik bahçe kapısı, pergola tente sistemleridir. Her tipte cam kapılarınızın arıza onarımını ve rutin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

  Ataşehir Cam Kapı Servisi, sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

  Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

 

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63