Kartal Cam Kapı Tamiri

İstanbul Kartal Kapı Tamir ustası ve servisi olarak her türlü cam kapı tamir bakım ve onarımını yapmaktayız.

Kapılarda yere sürtme, menteşe düşmesi, kapı ayar işlemlerinizi ilçenin tüm mahallerinde hizmet verme gayreti içindeyiz. Ayrıca cam kapı düşmesi, kilit değişimi, motor ve hidrolik değişimi gibi işleri garantili ve kısa sürede yaparız.

Cam kapı sektöründe PVC veya alüminyum kasalı cam kapı sistemlerinin arızlarını da çözecek deneyimli ustalarla hizmet vermekteyiz. Cam kapı arızalarında tek yapmanız gereken, Kartal Kapı Tamir Servisini aramak. Cam kapı ile ilgili var olan arızayı ve açık adresinizi bize bildirmek yeterli. Sertifikalı ve deneyimli ustalarımız sizlere randevu verecektir.

Firmamız pencere ve kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Bize ulaşmak için telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Yüksek kalite standartlarına sahip, kaliteli işçilik ile ekonomik fiyatlarla hizmet veren, deneyimli personelleri ile yılların güvenini birleştiren Kartal Cam Kapı sistemleri teknik servisi ile müşterilerine her daim 7/24 destek sağlamaktadır.

Markası ve modeli ne olursa olsun bizim için hiç sorun değil her türlü cam kapıyı çok kısa sürede çalışır hale getirebiliriz. Kartal Kapı Tamir Ustalarımız sizden gelecek telefon ile adresinize uygun malzeme ve ekipmanları gelerek uygulamalarını sorunsuz gerçekleştireceklerdir.

Kapanmayan yada açılmayan, kırık, pompası bozuk, aksesuarı çalışmayan her türlü cam kapı tamiri ile hizmetinizdeyiz.

Kartal Cam Kapı Servis Ağı

İstanbul bütün ilçelerine, semtlerine servis hizmeti sunan firmamız cam kapı tamir, servisi, bakım ve onarımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız,cam kapı, cam balkon, seksiyonel kapı, otomatik bahçe kapısı, pergola tente sistemleridir. Her tipte cam kapılarınızın arıza onarımını ve rutin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

Kartal Cam Kapı Servisi, sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

Kartal'da hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet Mahallesi, Kordonboyu, Karlıktepe

Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63