Kaynarca Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri Kaynarca, cam kapı tamiri, cam kapı motoru değişimi, cam kapı menteşe değişimi ile tamir - bakım hizmeti vermektedir. Cam kapınızın zor açılıyor veya zor kapanıyorsa firmamızdan teknik destek talep edebilirsiniz. Dorma, Geze, Kale, Gülsan, Ulsan, Teksan, Birsan markalı cam kapıların bütün hidroliklerin değişimi menteşe değişimi ayarlamalarını eksiksiz olarak yapıyoruz.

Cam kapınız kapanırken yere sürtüyorsa, duvara vuruyorsa firmamızdan 7/24 servis isteyebilirsiniz. Firmamız pencere ve kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir. Cam kapı sorunlarınıza parça garantili tamir hizmeti vermekteyiz.

Kaynarca Cam Kapı Servisi

Cam Kapı Ustası, Pendik'de uzun ömürlü, dayanıklı ve yüzey işlemesi kaliteli cam kapıların tamir bakım servis hizmeti vermektedir.

Cam kapılar da genellikle dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz,rüzgar ve ses almasını engeller. Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Pendik'de Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz.

Kaynarca servisimizin yaptığı uygulamalarKaynarca Cam Kapı Tamircisi

  •  

Cam Kapı Tamiri

  •  

Cam Kapı Ayarı

  •  

Cam Kapı Menteşe Tamiri

  •  

Cam Kapı Hidrolik Tamiri

  •  

Cam Kapı Motoru Tamiri

  •  

Cam Kapı Aksesuarları

  •  

Ofis Bölme Uygulamaları

 

Kaynarca Cam Kapı Servis Ağı

İstanbul bütün ilçelerine, semtlerine servis hizmeti sunan firmamız cam kapı tamir, servisi, bakım ve onarımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız, cam kapı, cam balkon, seksiyonel kapı, otomatik bahçe kapısı, pergola tente sistemleridir. Her tipte cam kapılarınızın arıza onarımını ve rutin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

Kaynarca Cam Kapı Servisi, sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

Pendik ilçemizde cam kapı tamiri hizmeti verdiğimiz semt ve mahallelerde Markası ve modeli ne olursa olsun bizim için hiç sorun değil her türlü cam kapıyı çok kısa sürede çalışır hale getirebiliriz. Kaynarca Kapı Tamir Ustalarımız sizden gelecek telefon ile adresinize uygun malzeme ve ekipmanları gelerek uygulamalarını sorunsuz gerçekleştireceklerdir.

Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63