Orhantepe Cam Kapı Tamir Servisi

Orhantepe cam kapı tamiri sizlere daha güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek marka cam kapı tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir. Firmamız Kartal'da tüm semtlere, uzman mobil ekiple 7 / 24 Cam Kapı tamiri, servisi vermektedir.

Cam kapılarınız da bilinen dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz,rüzgar ve ses almasını engeller. Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Orhantepe'de Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz. Orhantepe Cam Kapı Tamir Servisi

firmamız yüksek kalite standartlarına sahip, kaliteli işçilik ile ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Orhantepe Cam Kapı sistemleri deneyimli teknik servis personlleri ile müşterilerine her daim 7/24 destek sağlamaktadır.

Orhantepe Cam Kapı Ustası cam kapı sistemlerinin tamiri, servisi, tadilat, arızalı parça değişimini garantili işçilikle yapmaktadır. 7 gün 24 saat mobil ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Orhantepe Cam Kapı Servisi, Orhantepe Cam Kapı Bakımı, Orhantepe Otomatik Cam Kapı Tamiri, Orhantepe Fotoselli Cam Kapı Tamiri, Orhantepe Radarlı Cam Kapı Tamiri, Orhantepe Yana Kayar Cam Kapı Tamiri, Orhantepe Çift Açılır Cam Kapı Tamiri, Orhantepe Mağaza Cam Kapı Tamiri

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63