Tuzla Cam Kapı Tamiri

Tuzla Cam Kapı Tamiri, cam kapı fitili değişimi, cam kapı motoru değişimi, cam kapı menteşe değişimi ile tamir - bakım hizmeti vermektedir. Cam kapı ile ilgili her tür şikayetiniz de firmamızdan teknik destek talep edebilirsiniz. Dorma, Geze, Kale, Gülsan, Ulsan, Teksan, Birsan markalı cam kapıların bütün hidroliklerin değişimi menteşe değişimi ayarlamalarını eksiksiz olarak yapıyoruz.

Cam kapınız kapanırken yere sürtüyorsa, duvara vuruyorsa firmamızdan 7/24 servis isteyebilirsiniz. Cam kapı hidroliklerinin değişiminde firmamız parça garantili hizmet sunmaktadır. Firmamız pencere ve kapı sektöründe uzmanlaşmış markaların arızalı parçalarını garantili olarak değiştirmektedir. Parça değişimi garantili marka ürünlerden oluşmaktadır. Alanında uzman ustalarımız ile hızlı servis ile yerinde tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Cam kapı sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Tuzla Cam Kapı Servisi

Cam Kapı Ustası, Tuzla ilçemizdeki tüm semtlerde uzun ömürlü, dayanıklı ve yüzey işlemesi kaliteli cam kapıların tamir bakım servis hizmeti vermektedir.

Cam kapılar da genellikle dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar menteşe arızası, kapı kolu arızası, kapı hidroliği ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapılmakta olup kullanıma bağlı olarak yıpranma yapabilir. Kapı hidroliği kapınızın yavaş kapanıp camın kırılmasını engellemektedir. Fitil arızası ise kapınızın içeriye toz, rüzgar ve ses almasını engeller. Cam kapılarınızın motor (hidrolik) arızaları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Tuzla'da Birsan cam motoru başta olmak üzere; Dorma cam iticisi tamiri, Dorma kapı yayı montaj ve tamiri, Kale cam kapı motor tamirini yerinde hizmet ile sağlıyoruz.

Tuzla servisimizin yaptığı uygulamalarTuzla Cam Kapı Tamircisi

  •  

Cam Kapı Tamiri

  •  

Cam Kapı Ayarı

  •  

Cam Kapı Menteşe Tamiri

  •  

Cam Kapı Hidrolik Tamiri

  •  

Cam Kapı Motoru Tamiri

  •  

Cam Kapı Aksesuarları

  •  

Ofis Bölme Uygulamaları

 

Markası ve modeli ne olursa olsun bizim için hiç sorun değil. Her marka cam kapıyı çok kısa sürede çalışır hale getirebiliriz. İşyerindeki cam kapılar arıza yaptığında, işlevini tam yerine getiremiyorsa, sorunlarınıza parça garantili tamir hizmeti vermekteyiz. Tuzla Kapı Tamir Ustalarımız sizden gelecek telefon ile adresinize uygun malzeme ve ekipmanlarla gelerek uygulamalarını sorunsuz gerçekleştireceklerdir.

Tuzla Cam Kapı Servis Ağı

İstanbul bütün ilçelerine, semtlerine servis hizmeti sunan firmamız cam kapı tamir, servisi, bakım ve onarımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız, cam kapı, cam balkon, seksiyonel kapı, otomatik bahçe kapısı, pergola tente sistemleridir. Her tipte cam kapılarınızın arıza onarımını ve rutin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

Tuzla Cam Kapı Servisi, sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63